Image

PROGRAM HAKKINDA

  Teknik Servis Takip programı v4.35, Teknik Servisler de Cihaz kayıtlarının tutulması için Fatih Dinçer tarafından yazılmıştır. Programın tüm hakları saklıdır. Kesinlikle izinsiz kopyalanamaz, dağıtılamaz.

   Bu version Network'u yani Ağ'ı destekliyor. Bunların dışında kaydınızı daha iyi yapabilmek yeni bölümler, kayıtlarınızı daha iyi raporlayabilmek hakkında bilgi sahibi olmanız için özel raporlama bölümleri eklendi.

  Programın en büyük özelliklerinden birisi olan Cari Kart Modülünün olmasıdır. Cihaz kayıtlarınız ister normal ister Cari hesaba göre yapabilir, yaptığınız cari cihaz kayıtlarının ister tümünü isterseniz belirleyeceğiniz 2 tarih arasında alabilirsiniz. Ayrıca yeni version ile birlikte garanti bitiş tarihi ve Döviz Kurları sistemi eklenmiş olup Kullanıma yenilik katılmıştır. Program son derece işlevsel ve kullanışlıdır. Download bölümünden v4.35 indirebilirsiniz.

   Programın arayüzünü ve derinlemesine içeriğini indirmeden görmek, hakkında bilgi almak istiyorsanız. Tıklayınız.

 Programın full versiyonunu kullanmak isterseniz. Programı satın almalısınız. Bunun içinde yapmanız gereken Satın alma ları bölümüne girip. Programın Full versiyonunu almak için neler gerekli okumalısınız.