Image

Teknik Servis Takip Programı

 

YENİ VERSİON DOWNLOAD 

*  Sistem-1 Sıkıştırılmış özel kurulumdur.Bu kurulum masaüstünüze kısayol atar, programı aynı dizine kursanız bile veritabanı(database) dosyalarınızı korur üstüne yazmaz.Eğer programı kurduktan sonra hata veriyor ise işletim sisteminiz bu kurulum sistemini desteklemiyor demektir. Bu durumda Sistem-2 yi download edip kurmalısınız.
*  Sistem-2 Sıkıştırılmamış kurulumdur. Bu kurulum sadece program gurubu oluşturur. Programı aynı dizine kurarsanız kayıt dosyalarının üstüne yazdığı için kayıtlarınızı kaybetmeniz bir olasılık. Bu kurulumu yapmadan önce varsa önce mevcut kayıt dosyalarınızın yedeğini mutlaka alın. Bu kurulum tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır. (W95/98/Me/2000/XP/Server 2003)  (WinXp SP2 ve SP3 'lüler Sistem1 'i indirsin)  Programı ilk kurduğunuzda database files old der sonra yenilensin mi diye sorar. Evet e tıklayın. Sonra Bilgisayarınızı Yeniden başlatmanızı ister Tamam,İptal bolumu gelir Bunda da Tamam a tıklayın. Bilgisayar yeniden başladıktan sonra kurulum programını bir daha çalıştırınız.

Windows8 Not: Programın çalışabilmesi için Denetim Masasına Girin Bölge Simgesine tıklayın Kısa Tarih ayarını gg.aa.yyyy şeklinde olanı seçiniz. (gg/aa/yyyy olmasın aralarında nokta olsun) Uygula ve tamam dedikten sonra Program Artık düzgün ve sorunsuz çalışacaktır.

ESKİ VERSİON DOWNLOAD